GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrukor 7663667
nr 766 3667
Syltkrukor
10 st, olika
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:57:06
2/7 16:27:50
Majolika